Син Алібасова назвав причину госпіталізації батька

Продюсер Барі Алібасов потрапив до лікарні через проблеми з кровообігом. Причину госпіталізації П’ятому каналу назвав його син Барі Алібасов-молодший.

Він запевнив, що ситуація з продюсером проста, і він відчуває себе нормально. За словами Алібасова-молодшого, у батька стався невеликий ускладнення з кровообігом, через це він став погано ходити. «Кров не доходить до пальців ніг і не доходить до ділянок мозку, які відповідають за операційну пам’ять. Тому поїхали його підлікувати і заодно отримати офіційні діагнози, що з ним все добре », — пояснив син Алібасова.

Росіянин також спростував інформацію про те, що його батько потрапив до лікарні через алкоголь і у нього проблеми «від Альцгеймера до алкоголізму». Він зазначив, що такі дані поширював піар-менеджер Алібасова Вадим Горжанкін. «А у нього [шоумена] просто наслідки замахів, які були на нього», — уклав Алібасов-молодший.

Раніше повідомлялося, що продюсер опинився в реанімації. Після огляду лікаря було прийнято рішення про переведення шоумена в відділення інтенсивної терапії. До лікарні його привіз син.

За останні два місяці Алібасов вже не вперше потрапляє в лікарню. 3 грудня його госпіталізували через передозування віагри. Передбачалося, що причиною стало вживання препарату для підвищення потенції. Порожні упаковки з-під віагри були виявлені в квартирі продюсера. Тоді Горжанкін розповів, у Алібасова різко впав тиск.

В кінці грудня він також потрапив до лікарні через ударів ніг, можливо, у нього струс мозку. Як розповів Горжанкін, продюсер заявив, що напередодні він впав зі сходів і вдарився головою.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях