Штурмова бригада “Лють”: як можна долучитися на Полтавщині

За інформацією: Суспільне Полтава.

бригада Лють. Суспільне Полтава

Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України "Лють" створена у лютому 2023-го року. За цей час виконувала і виконує завдання у багатьох точках фронту, має бойовий досвід і успіхи на полі бою.

Про це в ефірі Українського радіо розповів командир роти штурмового батальону об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України Олег Возний.

Запорізький був у нас напрямок, Харківський, Херсонський, але найбільше ми дали копняка великого ворогу у Кліщіївці. Також нас запам’ятали у Богданівці, Бахмуті. Поліція воює і воює дуже добре. Це ви можете почитати, подивитися, є ролики невеликі як наші хлопці БПЛА-камікадзе збивають ворога, як заходять штурмують і обороняються.

Рівень боєздатності та можливостей для виконання завдань "на нулі" залежить від озброєння та оснащення бригади.

Валерія Третяк. Суспільне ПолтаваЄ із забезпечення у нас БМП "Kirpi", "Козак", М113, які зарекомендували себе взагалі супер, БМП 1, БТР 80, "Хамві". Оснащені ми добре, я не скажу, що в нас є якесь утруднення у зброї. Більше хотілося б боєкомплектів.

Потребує штурмова бригада "Лють" і поповнення – мотивованих добровольців, які готові стати до лав підрозділу. Про умови вступу на службу розповіла начальниця сектору кадрового забезпечення Полтавського районного управління поліції Валерія Третяк.

Він повинен бути громадянином України, вік від 18 років. Фізично розвинений і здоровий, бо потрібно буде проходити військово-лікарську комісію і фізичне випробування. Лікарі вже будуть вирішувати, чи буде він придатний до служби в лавах Національної поліції в об’єднаній штурмовій бригаді. І він буде працівником Нацполіції, після закінчення воєнного стану може повернутися до лав будь-якого територіального підрозділу.

Олег Возний. Суспільне Полтава

Серед поповнення бригади "Лють", як поліцейські, які перевелися на службу зі своїх підрозділів, так і ветерани правоохоронної системи, а також добровольці, які не мають досвіду роботи у правоохоронних органах, розповів Олег Возний.

Проходить спочатку тренінги, це приблизно 14 днів. Там дають невеличкі навички тактики, вогневої підготовки, медицини. Після цього вже заходить у підрозділ як повноцінна бойова одиниця. Після цього ми з новими і старими людьми злагоджуємося великим підрозділом. Це триває від 55 діб і трошки більше часу. Уже більш детально вивчаємо зброю, навчаємо медицині, щоб кожен міг бути повноцінним медиком. І вже після цього ми вирушаємо на виконання бойового завдання.

Повністю інтерв’ю про можливість служби у об’єднаній штурмовій бригаді "Лють" слухайте за посиланням.

Новини України