Санкції проти Медведчука: «ноу-хау» по «відродження» від трійки телеканалів

Три телеканали з орбіти кума Путіна (ZIK, «112 Україна» і NewsOne), що входять в медіахолдинг «Новости», тепер входять і в ТОВ з тією ж назвою.

У медіахолдингу «Новости», куди входять три телеканали, фактичним власником яких є Віктор Медведчук, придумали новий спосіб обійти санкції.

Про це на своїй сторінці в Telegram пише міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко, інформує Діалог.UA.

Він зазначив, що медіахолдинг «Новости» зареєстрував однойменне товариство з обмеженою відповідальністю. Характерно те, що це суспільство з’явилося на світ 18 лютого, т. Е. Через два тижні після рішення РНБО про введення санкцій проти трьох телеканалів: ZIK, «112 Україна» і NewsOne.

Але і це не все: засновниками даного ТОВ є 100 чоловік, а розмір статутного капіталу офіційно становить 100 гривень. Про це говорять дані аналітичної платформи YouControl. Ткаченко відзначає, що це ТОВ було створено з метою обійти санкції РНБО і СБУ.

«Схоже, що Медведчук і Ко шукають юридичні способи, щоб знову запустити трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір. Однак, скільки нових ОООшек за 100 гривень не роби, суть не змінюється, а значить і увага з боку держави до їх діяльності», — зазначає Ткаченко.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях