Рабінович: Влада, яка вже минає, робить все можливе, щоб приховати сліди своїх злочинів на Майдані

На думку політика, реконструкція вулиці Інститутської робиться для того, щоб приховати злочин.

Влада, яка вже минає, робить все можливе, щоб знищити сліди своїх злочинів на Майдані. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» повідомив народний депутат і глава політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» Вадим Рабінович, передає «Є!»

«На вулиці Інститутській, на якій відбувалися трагічні події, вирішили терміново розібрати всю бруківку. У планах — повністю розібрати дорожнє покриття, бордюри, асфальт, зелені насадження, змінити рельєф самої вулиці та побудувати там щось нове. Знаєте, хто ініціатор всього цього? Володимир В’ятрович та його Інститут національної пам’яті», — повідомив парламентарій.

Народний депутат впевнений, що ці дії — не що інше, як спроба приховати докази.

«На наших очах влада, яка вже минає, намагається знищити сліди, за якими ще можна відновити те, що відбувалося на Майдані. На наших очах відбувається приховування слідів злочину!» — підкреслив політик.

Глава партії «Опозиційна платформа — За життя» зазначив, що не залишить цю справу просто так.

«Здавалося б, влада каже про увічнення пам’яті Небесної сотні. А хіба для того, щоб увічнити пам’ять, треба знищити всю вулицю? Ні, вони ховають сліди злочину. Вважайте це офіційним депутатським запитом, і я його оформлю! Я вважаю, що реконструкція Інститутської вулиці — злочин, який скоюється для того, щоб віддалити нас від істини. А нам потрібно знати, хто стріляв, хто давав команди і хто за це буде відповідати», — резюмував Вадим Рабінович.

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях