За інформацією: Суспільне Полтава.
У Полтаві попрощалися з Тамарою Пивовар, яка померла від поранень, отриманих під час атаки шахедів на будівлю обласного ТЦК та СП. Там вона допомагала військовим ветеранам оформлювати пенсійні виплати, повідомили на Facebook сторінці Полтавського обласного ТЦК та СП.
Із 64-річною Тамарою Пивовар сьогодні попрощались у Свято-Успенському соборі ПЦУ. Полтавка постраждала внаслідок обстрілу ТЦК у Полтаві 3 липня. Кілька днів лікарі боролися за її життя, та 6 липня постраждала померла.
Портрет 64-річної Тамари Пивовар. Суспільне Полтава
"Я була середньою, вона самою старшою. Вона була світлим світлячком, янголом нашим. Ми з нею так гарно поговорили в останній раз по телефону. Побалакали, посміялися, балакали про квіти. Вона дуже квіти любила. Усі-усі вона любила. Дуже багато дома насаджено, які їй хотілося", — розповіла рідна сестра загиблої Наталія.
Тамара Пивовар більше 20 років працювала у військових частинах та установах Збройних Сил України. Із 2007 року – у Полтавському обласному військкоматі, який згодом став обласним ТЦК. Вона допомагала військовим ветеранам оформляти пенсійні виплати.
Попрощатися з жінкою прийшли рідні, друзі та колеги. Суспільне Полтава
"Хто не звертався, вона завжди протягувала руку допомоги. До неї завжди зверталося багато військових, пенсіонерів. Вона ніколи на обідню перерву не йшла, вона завжди виходила, все робила", — продовжила колишня колега загиблої Лариса.
"Це наша однокласниця. Дуже шкода, дуже світла, така добра людина, така, готова допомогти. Людина — радість, будемо так казати. Коли не зустрічалися, завжди усміхалася. І оце такий шок був, як дізналася, думала, що я до цього часу не дійду, чесно", — повідомила однокласниця Неля Бердіна.
Жінка загинула внаслідок обстрілу ТЦК. Суспільне Полтава
Тамара Пивовар родом із села Петро-Данилівка Диканської громади. Навчалася в Полтавській державній аграрній академії. Разом із чоловіком виховали двох дітей – сина та доньку.
"Таких нема і не буде ніколи. Особливо в молодості була, і симпатична, красива, чуйна, і відповідальна, і дисциплінована. Це золота жіночка", — розповів чоловік загиблої Олександр.
Через два тижні жінці мало б виповнитись 65 років. Суспільне Полтава
"Велике їй дякую, що вона мені подарувала сина – мого чоловіка. Ми будемо бачити завжди її очі в наших дітях, її онуках, які постійно будуть нагадувати про нашу щасливу сім'ю, традиції наші. Завжди збиралися на свята. Звичайно, ходили гуляти в дендропарк. Це улюблене її місце. Вони живуть поряд. Годували лебедів, гуляли, вирощували квіти. Звичайно, була сімейна традиція їздити садити картоплю", — додала невістка загиблої Тетяна Пивовар.
Попрощалися з полтавкою у Свято-Успенському соборі. Суспільне Полтава
Полтавка померла в лікарні 6 липня. Їй зробили кілька операцій та ампутували ногу.
Влучання у будівлю ТЦК у Полтаві 3 липня 2025
3 липня російська армія за допомогою БпЛА влучила у будівлю ТЦК та житлові будинки. Є загиблі та поранені. Про це повідомили на Facebook-сторінці Сухопутних військ. Близько 9:00 внаслідок одного з влучань виникла пожежа в будівлі Полтавського об'єднаного міського ТЦК та СП. Також через влучання біля обласного ТЦК та СП сталося займання на території приватного житлового будинку.
Внаслідок влучання БпЛА зранку в будівлі територіальних центрів комплектування та житлової забудови загинуло троє людей. Також є понад 50 поранених.
Перший вибух в обласному центрі було чутно близько 8:42, зокрема, у центральній частині міста. Про це повідомляли кореспонденти Суспільного. Далі до пів десятка вибухів було після 8:50. У частині будинків неподалік місця обстрілу вибиті вікна, також пошкоджені автівки.
Як повідомила у своєму Telegram-каналі секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, громада перебувала під масованою атакою російських безпілотників. До ліквідації наслідків залучили профільні служби. Крім того, за її словами, розгорнули роботу оперативних штабів. Людям надаватимуть консультації поблизу місця обстрілу, а також просять звертатися телефоном.
Через обстріл перекрили рух у частині міста. Зокрема, громадський транспорт курсував зміненими маршрутами, утворилися черги з машин.