Посол Росії в США Антонов відмовився робити щеплення «Супутник V» і вибрав Moderna: «Здоров’я важливіше»

Посол Росії в Сполучених Штатах Анатолій Антонов зізнався, що прищепився американської вакциною Moderna. Він вважав за краще її російському аналогу «Супутник V».

Посол РФ в США Анатолій Антонов не захотів робити щеплення сумнівною російською вакциною від коронавируса «Супутник V». Замість цього він уколовся американської Moderna, яка показала ефективність майже в 95%.

Увага на цю історію звернув впливовий російський анонімний Telegram-канал «СерпомПо», передає Діалог.UA.

Антонов оголосив, що віддав перевагу Moderna, в ефірі у пропагандиста Володимира Соловйова на відеохостингу YouTube. Він повідомив, що вже зробив перший укол, а другий отримає через тиждень.

За словами посла, своїм вчинком він нібито хотів показати, що «не політизує проблему вакцин».

Telegram-канал відзначив, що Антонов є затятим захисником «русского мира» і критиком Заходу.

«Один з найбільш нахабних МЗСівських пропагандистів, якого можна поставити в один ряд з Лавровим, Захарової, Рябкова, Грушко», — написав ресурс.

Він уточнив, що Антонов цілком міг організувати в посольстві РФ вакцинацію співробітників «Супутником V». Однак замість цього він вирішив не ризикувати і вколотися Moderna.

«Який був би пропагандистський ефект — в самому серці Америки високо злетів наш» Супутник «! Але Антонов вчинив інакше. Настав вирішальний момент, і він показав, що власне здоров’я дорожче путінської діппропаганди, яку він пхає в Америці», — зазначив автор «СепомПо «.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях