Порошенко висунув вимогу Зеленський після арешту активіста Стерненко: «Вимагаємо негайно»

Порошенко вимагає негайно прийняти постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців і волонтерів.

Після оголошення рішення суду активісту Сергію Стерненко у справі про викрадення депутата селищної ради Сергія Щербіча, в соціальних мережах заявили про несправедливе і крані жорсткому рішенні, передає Діалог.UA.

Стерненко взяли під варту в залі суду: вирок — 7 років в’язниці з конфіскацією половини майна.

Після оголошення судового рішення із заявою виступив п’ятий президент Петро Порошенко, який в своєму «Фейсбуці» звинуватив судову систему в продажності.

«Представникам п’ятої колони, за якими введені санкції за фінансування тероризму, не пред’явлено підозру і не обрано запобіжний захід. Замість цього українського патріота Стерненко засудили до семи років ув’язнення. За що? Насправді за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури і протидіяв планам по створенню Новоросії «, — написав він.

Порошенко вимагає від Зеленського очистити своє оточення від проросійських сил і зробити судову систему по-справжньому незалежною гілкою влади.

«Це не просто вибіркове правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. Це — наслідок впливу команди Януковича-Портнова на правоохоронні органи і суди, які особисто Зеленський надав їм в оренду. Тому сьогоднішнє рішення і стало можливим.

Вимагаємо від Зеленського усунути вплив п’ятої колони на ГБР, прокуратуру і суди, для чого в першу чергу — очистити Офіс Президента від кравецьких посіпак. А Верховна Рада повинна негайно прийняти ініційоване нами постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців, волонтерів та всіх патріотів. Так само як і ініційований нами законопроект про відповідальність за колабораціонізм «, — заявив Порошенко.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях