Після важкої хвороби відома телеведуча Алла Мазур з’явилася у новому образі

Украина

Алла Мазур, яка знялася для журналу Marie Claire, ще у травні повідомила про свою перемогу над раком

Ведуча інформаційно-аналітичної програми ТСН на «1+1» Алла Мазур, яка нещодавно поборола рак, знялася без перуки для обкладинки журналу Marie Claire Ukraine, пише zaxid.

«Привіт, мій новий рік! Я жива – і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову – і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий», – написала 55-річна Мазур у свій день народження, 16 вересня.

Після важкої хвороби відома телеведуча Алла Мазур з’явилася у новому образі

Алла Мазур також опублікувала п’ять світлин осіннього номеру Marie Claire.

«В цьому номері Marie Claire – моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя – після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими».

Нагадаємо, що Алла Мазур повідомила про те, що у неї виявили злоякісну пухлину 12 листопада 2019 року. «У мене виявили злоякісну пухлину. Вони, виявляється, є безсимптомні. І я — починаю боротися», – написала вона тоді у себе у Facebook, зазначивши, що спочатку не хотіла розповідати публічно про свою хворобу. Вже 19 травня 2020 року ведуча заявила, що поборола онкологічне захворювання.

Алла Мазур на українському телебаченні з 1993 року. Спочатку вона вела інформаційні програми УТН на телеканалі УТ-1. Вона була ведучою першого вітчизняного ток-шоу на економічні та політичні теми «Перехрестя». З січня 1997 року Мазур почала вести «ТСН» на каналі «1+1». Примітно, що колега Алли Мазур журналіст Олесь Терещенко, який був одним із засновників «ТСН», помер минулого року від онкологічного захворювання у віці 43 років.

Подписывайся на экстренную и самую важную информацию на нашем канале в Viber или Telegram

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях