Оголошено збір коштів для Бурч Каріни, яка постраждала внаслідок вибуху у Озерному

Про збір повідомила на своїй особистій Фейсбук-сторінці тітка дівчинки, яка постраждала внаслідок потрапляння ворожого шахеда у багатоповерхівку. Подаємо допис без змін. 

“Друзі!!!Звертаюся до Вас за допомогою для своєї племінниці,Бурч Каріна Олександрівна,

30.06.2011, яка постраждала 10.04.25 в містечку Озерне.

На момент прильоту Каріна була в кімнаті, на яку прийшовся вибух. Влучення було в сусідню квартиру.

Відео дня

Вона саме збиралася до репетитора з англійської і забігла в кімнату по зошит. У цю мить стався вибух.

Зараз частину їхньої квартири зруйновано. А за дитину борються лікарі Охматдиту.

Після обстеження в Житомирі дитину перевели в столичну лікарню. У дівчинки діагностовані множинні осколкові поранення, стан стабільний, середньої важкості.

В обличчя і тіло потрапило багато уламків скла. В шиї осколок пройшов біля сонної артерії – і дивом не зачепив.

“Лице дуже посічене, вийняли осколок шахеда з шиї, він пройшов трохи нижче сонної артерії. Скло вийняли з ока. На пальцях рук порізано склом сухожилля – вона так закривала лице руками.

Уламок скла значно травмував рогівку і яблуко. Лікарі борються за його збереження. Зараз дитина не бачить на це око. Жодних прогнозів допоки про відновлення зору немає.

Головне – зберегти око.

У сім’ї постало питання недешевого лікування. Батьки готуються до тривалого процесу одужання та відновлення донечки.Зрозуміло у нас час це великі гроші.

Родина просить про допомогу. Кожна гривня зараз важлива.

Реквізити батька Бурч Олександра Івановича

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/26B58yet74

Номер картки банки

4441 1111 2340 2756″, – зазначила Anna Garievskaya. 

Джерело

Новини України