“Обʼєднанні надією”: у Гайсині провели акцію на підтримку родин військовополонених і зниклих безвісти

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Акція “Об’єднані надією” на підтримку родин військовополонених та зниклих безвісти у м. Гайсин. Суспільне Вінниця

16 листопада на центральній площі Гайсина, що на Вінниччині, відбулася акція “Об’єднані надією” на підтримку родин військовополонених та зниклих безвісти.

Співорганізатор заходу — ГО "Об’єднання матерів та дружин захисників України". За словами голови організації Лілії Кузьменко, участь у ньому взяли понад сто учасників, серед яких родини військовополонених та зниклих безвісти захисників, а також мешканці громади.

"Пам’ятайте, що поруч із вами є люди, яких з’їдає жах невідомості за своїх рідних — тих, хто перебуває в полоні або вважається зниклим безвісти. Немає нічого страшнішого за невідомість і нічого важливішого за віру. Підтримуйте їх добрим словом, увагою, підтримкою. Виходьте на акції", — сказала Лілія Кузьменко.

Акція “Об’єднані надією” на підтримку родин військовополонених та зниклих безвісти у м. Гайсин. Суспільне Вінниця

Серед тих, хто доєднався до акції дружина захисника Сергія Ляшенка — Інна.

"Я — дружина зниклого безвісти Сергія Ляшенка. Він зник 6 лютого 2024 року — 21 місяць невідомості. Але наша віра сильніша, ми чекаємо його вдома, ми виходимо на акції, ми підтримуємо один одного, ми їздимо на обміни, щоб почути якусь інформацію за нього. Ми боремося, чекаємо, та кохаємо. В нас є маленький синочок, який його дуже-дуже чекає вдома", — сказала Інна Ляшенко.

Акція “Об’єднані надією” на підтримку родин військовополонених та зниклих безвісти у м. Гайсин. Суспільне Вінниця

Дружина зниклого безвісти військового Олексія Нагорного — Анастасія, розповіла, що чекає на повернення чоловіка уже рік.

"Він уже близько року вважається зниклим безвісти на Курському напрямку. Чекаю його кожного дня, кожної хвилини. Борюся за його повернення. Не було жодного дня, щоб не згадувала про свого коханого: обміни, звернення, поїздки в різні координаційні центри. Будь-що, аби тільки повернути його живого й здорового додому. Вся сімʼя чекає", — сказала Анастасія.

Акція “Об’єднані надією” на підтримку родин військовополонених та зниклих безвісти у м. Гайсин. Суспільне Вінниця

Людмила Гусар — мати зниклого безвісти військового Віталія Гусаря, який зник безвісти 15 грудня 2024 року поблизу Новотроїцького Покровського району.

"Учора минуло 11 місяців, як від нього немає жодної звістки. Куди ми не зверталися, у кого не просили допомоги — інформації немає й досі. На нього чекає родина, діти. Вірю, що син почув мою материнську молитву і повернеться", — сказала Людмила Гусар.

Молитву на підтримку родин військовополонених та зниклих безвісти провели священники Православної церкви України Вінницько-Тульчинської єпархії. Разом з учасниками акції вони молилися за повернення захисників додому та за міцність їхніх родин, за перемогу та мир в Україні.

Новини України