Домой Мир Нові санкції США завдадуть нищівного удару по російській військовій сфері – Bloomberg

Нові санкції США завдадуть нищівного удару по російській військовій сфері – Bloomberg

182
English EN Russian RU Ukrainian UK
ПОДЕЛИТЬСЯ

Журналісти Bloomberg, посилаючись на низку авторитетних джерел, повідомили, що результатом підписання президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом закону про нові антиросійські санкції може стати замороження військового сектору Російської Федерації, передає replyua.net.

За даними видання, у одному із положень документа передбачається можливість введення через сто вісімдесят днів після початку дії додаткових санкцій за «важливі угоди» з російським військовим сектором чи розвідкою.

Зокрема, можливими обмеженнями передбачається відключення від американської фінансової системи та арешт активів в цій країні.

На сьогоднішній день представники російської влади та керівництво державних банків – в першу чергу ПАТ «Сбербанк» і ПАТ «Банк ВТБ» – почали пошук можливостей для того, щоб обійти ці обмеження чи якомога більше мінімізувати пов’язані з ними ризики, зазначають джерела. У переліку обговорюваних в уряді варіантів виходу з ситуації – можливість створення нового банку державної форми власності спеціально для ОПК чи безпосереднє фінансування підприємств з бюджету.

Присоединяйтесь к группам "ProUA.com.ua"  на Facebook, Twitter, Google+
Следите за обновлениями! Мы публикуем только самое интересное!

Загрузка...