Домой Украина Не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати: народні депутати...

Не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати: народні депутати склали листа Путіну

972
English EN Russian RU Ukrainian UK
ПОДЕЛИТЬСЯ

Народні депутати фракції Партії «Блок Петра Порошенка», проти яких керівництво Російської Федерації ввело персональні санкції, спільно склали листа – відповідь президенту Росії Володимиру Путіну.

«Як народні депутати фракції БПП, ми вирішили дати відповідь Путіну в старовинному українському стилі, який ще в 17 сторіччі показали наші пращури запоріжці. У той час вони відповіли султану славно відомим листом. Його текст сьогодні повністю підходить для того, щоб нам відповісти Путіну», – заявив з трибуни парламенту заступник Голови фракції БПП Олексій Гончаренко.

У листі Путіну депутати, зокрема, зазначили: «Ти, президент, чорт московський і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар. Який ти к чорту лицар, коли голим задом їжака не вб’єш. Не будеш, сучий ти сину, синів українських під собою мати. Твого війська ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою. От так тобі український народ висловив, плюгавче. Не будеш ти і свиней селянських пасти…».

Олексій Гончаренко закликав народних депутатів інших груп та фракцій приєднатися до листа, якого було оприлюднено з трибуни парламенту.

ПОДЕЛИТЬСЯ