Воля — як філософія українського способу життя.
Україна запустила глобальну кампанію VOLIA на Олімпійських іграх у Парижі
Комунікаційну кампанію з популяризації волі як філософії українського способу життя запустили BRAND UKRAINE, Projector Institute та Міністерство закордонних справ України.
Організатори зазначають, що воля — це комплекс унікальних навичок стійкості, наполегливості, прагнення до свободи та самовираження. У майбутньому феномен волі може стати філософією та стилем життя не лише для українців, але й для мільйонів іноземців за кордоном.
Глобальна комунікаційна кампанія розпочалася на Олімпійських іграх у Парижі. Вона комунікаційно підсилила українську збірну, цьогорічне гасло якої — “The Will to Win”, тобто “воля до перемоги”. За словами організаторів, у такий спосіб Україна вкотре нагадала світові, що її боротьба за свободу, участь в Олімпійських іграх та інших міжнародних змаганнях, попри виклики повномасштабної війни, — це беззаперечний прояв волі.
“Воля — це суперсила робити неможливе можливим навіть за найбільш несприятливих обставин. Для українців це слово увібрало в себе тисячолітню історію боротьби за свободу та право залишатися собою, попри всі перешкоди та випробування на шляху. Це унікальна життєва філософія, що допомагає не ховатися від викликів мінливого світу, а сміливо дивитися їм у вічі та діяти. Ми впевнені, що воля не лише пояснює світові феномен української стійкості в умовах війни проти російської агресії, але й може навчити корисних навичок мільйони іноземців”, — зазначають організатори.
Презентація волі як української суперсили, яку люди по всьому світу можуть практикувати заради стійкості у буремному сучасному світі, відбудеться 5 серпня о 12:00 (паризький час) в українському домі “Volia Space”. Спікерки Марина Дадінова (заступниця голови та керівниця програмного напряму BRAND UKRAINE) та Тетяна Фіщук (CEO Projector Foundation) покажуть реальні приклади з життя українців, які практикують волю щодня, а також розкажуть, чому філософія волі актуальна не лише в Україні, але й в усьому світі.
Надалі в межах глобальної кампанії VOLIA також заплановано лекції про волю в провідних міжнародних університетах, презентації майбутнього видання про волю на міжнародних книжкових виставках і колаборації в індустріях моди, мистецтва, музики, кіно, відеоігор тощо.
Також протягом всієї Олімпіади поняття волі буде розкриватися на сторінках офіційних каналів України Ukraine.ua в соцмережах.
Як писав UA-NEWS.in.ua, Україна здобула перше золото Олімпіади-2024. Жіноча команда з фехтування на шаблі перемогла збірну Республіки Кореї.
Автор: Марія Мирошниченко