На Чернігівщині поховали п’ятьох військових ЗСУ, двох із них опізнали за ДНК-експертизами

За інформацією: Суспільне Чернігів.

Військові ЗСУ, з якими попрощалися на Чернігівщині 16 вересня 2024 року. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 16 вересня поховали п'ятьох військових ЗСУ — Сергія Андроніка, Ігоря Білоконського, Миколу Трубу, Олександра Лічкуна та Яра Батога. Двох із них опізнали за ДНК-експертизами.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Сергій Андронік народився 11 серпня 1986 року в Чернігові. Навчався в Чернігівській середній загальноосвітній школі №7, далі опанував фах електрика, за яким працював на підприємствах.

Солдат Сергій Андронік. Чернігівський обласний ТЦК та СП

В умовах повномасштабної війни служив у складі ТрО.

Загинув 7 вересня 2024 під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали військового у Чернігові.

Старший сержант Ігор Білоконський народився 30 жовтня 1979 року у Чернігові. Закінчив місцеву школу №16, потім вступив до ПТУ №16. Навчався за фахом "кухар".

Проходив строкову військову службу, певний час працював на підприємстві з виготовлення меблів.

Старший сержант Ігор Білоконський. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини.

Загинув 24 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Встановити особу воїна вдалося за ДНК-експертизою.

Попрощалися та поховали військового у Чернігові.

Сержант Микола Труба народився 5 грудня 1981 року в селі Кербутівка на Чернігівщині. Згодом разом з родиною переїхав до села Нехаївка. Закінчив дев'ять класів школи, після чого повернувся до села Кербутівка. Навчання продовжив у вечірній школі в селі Нові Млини.

Сержант Микола Труба. Чернігівський обласний ТЦК та СП

Проходив військову службу. В умовах повномасштабної війни долучився до ЗСУ.

Загинув 10 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали військового у селі Нехаївка.

Солдат Олександр Лічкун народився 25 грудня 1983 року у Луганську. Закінчив школу №7, потім вступив до кулінарного училища, де опанував фах кухаря. У 2014-му переїхав до Чернігова, де надалі і проживав. Працював шеф-кухарем, захоплювався велосипедним спортом.

Солдат Олександр Лічкун. Чернігівський обласний ТЦК та СП

В умовах повномасштабної війни долучився до лав оборонців України.

Загинув 10 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Попрощалися та поховали військового у Чернігові.

Молодший сержант Яр Батог народився 15 липня 1997 року в селищі Сосниця. З відзнакою закінчив гімназію ім. О.П. Довженка, далі вступив до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який також закінчив з відзнакою. Навчався в Гранадському державному університеті, вивчав політичні науки.

Одночасно працював у трьох підприємствах, потім — у міжнародній правозахисній організації "Міжнародна амністія", також працював у Гаазькому центрі стратегічних досліджень (Нідерланди) та в НЕК "Укренерго" у Києві.

Молодший сержант Яр Батог. Чернігівський обласний ТЦК та СП

На початку повномасштабної війни долучився до лав ЗС України, у 2023 році був зарахований на навчання до двох університетів одночасно: у Колумбійський університет в місті Нью-Йорк (США) та Джорджтаунський університет у місті Вашингтон (США), у яких планував навчатися після повернення до цивільного життя.

У 2023 році нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України "Золотий хрест", також отримав посвідчення "Учасник бойових дій" та нагрудний знак "Ветеран війни – учасник бойових дій", у 2024 році нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Останнім часом боронив Україну на східному напрямку.

Загинув 10 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Встановити особу воїна вдалося за ДНК-експертизою.

Тіло захисника кремували, а його прах поховали в селищі Сосниця.

Новини України