Металеві або сапфірові: як вибрати красиві брекети?

Украина

Корекція прикусу, неправильного розташування, перекручених зубів і дистопії відбувається незвично повільно для третього тисячоліття. Зате результат виходить приголомшливий: зуби рівні, без кривизни і щілин. Виправлення прикусу покращує дикцію і помітно підвищує самооцінку. Залишилося розібратися — як вибрати надійну і красиву систему? Дивіться тут https://oxford-med.com.ua/services/stomatology/ortodontic_tooth_curing/

Лінгвальні та вестибулярні

Вестибулярними називаються класичний спосіб кріплення брекетів на зовнішню сторону зубних пластинок. Їх видно оточуючим, але вони не заважають нормально їсти, не створюють дискомфорту мови і не порушують дикцію.

Лінгвальні систем розроблені для людей, чиє життя напряму залежить від їх зовнішності. Корекція зубів відбувається непомітно, дуга закріплена на задніх стінках зубів. Розплата — тимчасові проблеми з дикцією і висока вартість.

З лігатурою або саморегулюючі

Виправлення дефекту відбувається поступово: кісткова тканина за напрямом руху зуба нарощується, позаду — руйнується. Час від часу лікар контролює процес і проводить корекцію. 

Саморегулююча система вважається більш ефективною. Помічено, що з її установкою лікування відбувається швидше, особливо у дорослих.

Металеві або сапфірові: як вибрати красиві брекети?

Метал, кераміка або сапфіри

Найнадійнішою системою вважається металева — вона виготовлена з нержавіючого медичного сплаву, витримує серйозні навантаження під час прийому твердої їжі. Дизайнери розробили змінні накладки, які дозволяють дітям і підліткам міняти форму і колір під час чергового візиту до лікаря. Металеві системи відносяться до бюджетних.

Керамічні брекети майже непомітні на зубах — їх відтінок підбирається в тон зубів пацієнта. Вони не розраховані на удари і сильне навантаження. Склад кераміки темніє у курців, любителів червоного вина і кави.

Сапфірові брекети відносяться до елітної групи. Кристали вирощені в лабораторії, абсолютно прозорі і непомітні на білій поверхні зуба. При яскравому світлі дають гарний блиск. Коштують дорожче інших і вимагають особливого догляду.

Остаточний вибір оптимальної системи і матеріалу брекетів відбувається після повної діагностики і оцінки стану кісткової тканини. У клініці Оксфорд Медікал пацієнти проходять ортопантомографію, дослідження на комп’ютерному томографі. На основі отриманих даних за допомогою цифрових технологій лікар-ендодонт створює зручну і надійну брекет-систему.

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях