«Карти, гроші, два стволи»: родинні зв’язки похитнули авторитет Кейт Міддлтон

Розкрилися подробиці сімейного древа усіма відомої герцогині Кембриджської. Подейкують, що Гай Річі, який знімає одні з найбільш культових фільмів про азартні ігри, є далеким родичем Кейт Міддлтон.

Відомо, що дружина принца Вільяма народилася і виросла в простій сім’ї. Її мати працювала стюардесою, а батько був авіадиспетчером. Глава сімейства зміг трохи просунутися по кар’єрних сходах і пізніше став пілотом British Airways.

Незважаючи на всю прозорість сімейних уз, Кейт Міддлтон виявилася родичкою британського кінорежисера Гая Річі. Справа в тому, що предки герцогині в шостому поколінні і сценариста в п’ятому — Девід і Сара Луга були подружжям. Події датуються XVIII століттям.

З цього випливає, що Кейт Міддлтон є кузиною Гая Річі. Варто відзначити, що це дуже виграшне спорідненість. Поки незрозуміло, кому пощастило більше. Однак ім’я кінорежисера відомо жителям усіх країн.

Гай Річі знаменитий своєю серією гангстерських фільмів, дія яких розгортається в Лондоні. Наприклад, «Великий куш», «Карти, гроші, два стволи», а також ще свіжий фільм «Джентльмени».

За словами Кейт, вона дуже добре ладнає зі своєю шостий кузиною. Нагадаємо, що Річі був одним з гостей, присутніх на королівському весіллі в 2011 році. Однак це не найяскравіша новина королівського подружжя. Гучним домислом минулого тижня стало народження четвертого спадкоємця принца Вільяма. Точніше, початок підготовки до народження ще однієї дитини.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях