За інформацією: Суспільне Рівне.
Понад тиждень на декількох вулицях у селі Обарів, що на Рівненщині, майже немає світла. Жителі села скаржаться, що через перебої з електрикою відсутнє опалення та немає води. Що каже голова громади, та як реагують на ситуацію в Рівнеобленерго — дізнавалися журналісти Суспільного.
Жителька села Обарів Юлія Якименко поскаржилася, що на Приміській вулиці, де вона живе, понад тиждень відсутнє електропостачання. У її будинку майже немає світла з 10 січня, а якщо його й вмикають, то максимум на 50 хвилин.
"В мене вже два генератори зламаних, бо вони не витримують. У нас у кожного своє індивідуальне опалення, своя свердловина, а, до речі, ми так само й без води, тому що свердловини не працюють", — зазначила вона.

Юлія Якименко, Обарів, 19 січня 2026 року.
