Екстрені відключення світла запровадили щонайменше у 7 областях; на Житомирщині — аварійні відключення

Вранці 22 жовтня у Києві та щонайменше 7 областях запровадили екстрені відключення електроенергії. Це сталося за вказівкою НЕК “Укренерго”.

У низці областей та Києві вранці у середу, 22 жовтня, ввели екстрені відключення електроенергії, повідомили в місцевих обленерго та енергокомпаніях, пише УНН.

“На Житомирщині запроваджено аварійні відключення електроенергії”, – вказали у Житомиробленерго.

ідомо про екстрені відключення у Києві та 7 областях, на Чернігівщині – графіки.

Відео дня

“За вказівкою НЕК “Укренерго”, на території Сумщини введені графіки аварійних відключень. Наразі ГАВ діють для 1, 2, 3 та 4 черг споживачів”, – повідомили у Сумиобленерго.

Зазначається, що у регіоні “о 07:38 додатково застосовано ГАВ для 5 та 6 черг”.

“За розпорядженням НЕК “Укренерго”, 22 жовтня отримана команда на застосування 4 черг ГАВ”, – повідомили у Полтаваобленерго.

“За командою Укренерго у КиєвіКиївській та Дніпропетровській області застосовані екстрені відключення”, – повідомили у ДТЕК.

“22.10.2025 з 07 год. 31 хв. за розпорядженням НЕК “Укренерго” по режиму роботи ОЕС України введено в дію графік аварійних відключень (ГАВ)”, – вказали у Кіровоградобленерго.

“За командою НЕК “Укренерго” 22 жовтня з 07:55 по Черкаській області застосовані графіки аварійних відключень (ГАВ)”, – додали у Черкасиобленерго.

За даними Чернігівобленерго, в області 22 жовтня діє “графік погодинних відключень (ГПВ)” обсягом трьох черг одночасно.

Джерело

Новини України