Експерт: Лукашенко приїхав до Путіна за черговим кредитом

Гроші, ймовірно, стануть головною темою переговорів лідерів двох країн

Сьогодні має відбутися зустріч російського президента Володимира Путіна з його білоруським колегою Олександром Лукашенком. Переговори пройдуть в Сочі. Як раніше повідомив Кремль, прес-конференція за підсумками не запланована, а значить, широка громадськість навряд чи дізнається подробиці розмови політиків. Тим часом експерти роблять припущення, про що піде мова.

Так, білоруський політолог Всеволод Шимов вважає, що Лукашенко приїхав до Путіна, щоб попросити грошей. Новий кредит для республіки, ймовірно, стане головною темою для розмови. Сам Батька незадовго до поїздки в Росію спростував подібні чутки. Білоруський лідер заявив, що не має наміру чогось просити.

Експерт також висловився про інтеграцію РФ і Білорусії. Шимов вважає, що Лукашенко буде затягувати вирішення цього питання, «як це неодноразово робилося раніше». На думку політолога, поглиблення інтеграції влади республіки сприймають як загрозу суверенітету.

Тим часом Мінськ зараз не в кращому становищі, зазначив Шимов в розмові з РИА Новини. Лавірувати між Росією і Заходом, як це робилося раніше багато років, не виходить. Причиною тому — погіршення відносин із західними країнами на тлі скандальних виборів президента Білорусії і протестів в країні. Все це змушує Лукашенко йти на деякі поступки Москві.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях