Чоловіка і жінку судитимуть за підготовку теракту в Тернополі

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Затриманий чоловік. Тернопільська обласна прокуратура

Двох жителів Полтавщини, — чоловіка і жінку, — судитимуть за підготовку теракту в Тернополі. Вибухівка мала бути встановлена біля ТЦК.

Про це повідомили в пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури:

"42-річний чоловік і 30-річна жінка, жителі Полтавської області, діючи за вказівкою і під дистанційним керівництвом куратора з Росії, приїхали до Тернополя, щоб за винагороду встановити вибухові пристрої поблизу ТЦК. Вони забрали залишені для них саморобні вибухові пристрої з камер схову магазину й залишили їх на орендованій квартирі".

Затриманий чоловік. Тернопільська обласна прокуратура

У прокуратурі повідомили, що вибухівку мали встановити під припаркований автомобіль біля ТЦК і у дворі біля адмінбудівлі:

"За прогнозами ворогів спочатку мала б спрацювати вибухівка, підкладена під авто, а після прибуття на місце події екстрених служб — ще одна. Проте, завдяки скоординованим діям правоохоронців теракт вдалося відвернути, а виконавців затримати при спробі покинути межі області. Обвинувачені перебувають під вартою".

Вибухові пристрої. Тернопільська обласна прокуратура

Чоловіка і жінку звинувачують у підготовці до вчинення теракту, придбанні, зберіганні та носінні вибухових пристроїв за попередньою змовою групою осіб. До суду скерували обвинувальний акт за частиною 1 статті 14, частиною 2 статті 258, частиною 2 статті 15, частиною 2 статті 28, і частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Їх можуть ув'язнити на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна, або без неї.

Новини України