Батько полеглих оборонців з Вінниці купив обладнання для ЗСУ за державні виплати

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Обладнання для ЗСУ. Суспільне Вінниця

Це спец замовлення від двох бригад. Про це Суспільному розповів волонтер Михайло Гулько.

Обладнання для ЗСУ. Суспільне Вінниця"Це запит від бійців інженерно- саперної роти батальйону підтримки 59-тої окремої штурмової бригади. Два дрони мавік-тушка та камікадзе підуть у розвідувальні батальйони на Донеччину в полк особливого призначення "Жижак", — сказав Михайло Гулько.

Загиблі оборонці. Суспільне Вінниця

Артему назавжди 23, Володимиру — 32. Молодший нагороджений орденом "За мужність"(посмертно). Старший — відзначений відзнакою "За відвагу". У пам’ять про синів і продовжує їхню справу та наближає Перемогу, — розповів батько.

Артем Полтараков

Артем Полтараков. Вінницька міськрада

Артем Полтараков з початку повномасштабного вторгнення пішов на захист Батьківщини. У складі Національної гвардії України охороняв об'єкти критичної інфраструктури на Вінниччині. 24 жовтня військового відправили на бойове завдання у Донецьку область.

2 грудня 2022-го року загинув у населеному пункті Спірне на Донеччині

За словами дружини загиблого бійця, до війни Артем жив звичайним життям — працював, радів та мріяв про перемогу.

Володимир Полтараков

Володимир Полтараков. Вінницька міськрада

Володимир Полтараков народився 19 листопада 1991 року у Вінниці. Закінчив 33-ю школу, а потім Козятинське училище залізничного транспорту. Останніми роками до повномасштабного вторгнення працював у Вінницькій транспортній компанії. Звідки торік за власним покликом мобілізувався до війська. Боронив Батьківщину у складі в/ч 3028 Національної гвардії України.

Був зв’язківцем у боях на Донеччині, кулеметником – на Запоріжжі. Загинув воїн 2 березня 2024 року поблизу с. Вербове Пологівського району. Йому навічно залишилось 32 роки.

Оборонці подякували і пообіцяли, що цими "пташками" будуть нищити росіян і звільняти рідну землю, як це робили Артем та Володимир.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram, YouTube та Whatsapp

Новини України