За інформацією: Суспільне Суми.

Карта DeepState, 23 лютого 2026 року. DeepState
Село Покровка Краснопільської громади частково у "червоній" зоні на мапі DeepState. Аналітики оновили дані 23 лютого. В Угрупованні об'єднаних сил окупацію заперечили.
За інформацією Віктора Трегубова, начальника відділу комунікацій Угруповання об'єднаних сил, на околиці села тривають бої. Про присутність російської армії в населеному пункті не йдеться, сказав у коментарі Суспільному Віктор Трегубов.
2,14 км кв. у Покровці окуповані, за даними DeepState. Ще 5,4 км кв. у "сірій" зоні, тобто у ройоні проникнення російських військ.
Усього станом на 23 лютого 268,9 км кв. Сумської області у "червоній" зоні.
Що відомо про Покровку Краснопільської громади
- У лютому 2026 року Покровка Краснопільської громади опинилася у "сірій" зоні — 3,63 км кв.
- Село Покровка починається біля прикордонного пункту пропуску. Звідси до Росії — 2 км нейтральної зони, з іншого боку — пункт пропуску "Колотилівка".
- З квітня 2022 по жовтень 2023 року через пункт пропуску "Колотилівка — Покровка" повернулися понад 20 тисяч людей. 6 серпня 2024 року роботу пункту зупинили.
