Арест Порошенко: после трех часов допроса экс-президент вышел из ГБР

Украина

Бывший президент Украины Петр Порошенко вышел после допроса в Государственном бюро расследований, который продлился около трех часов, и выступил перед журналистами.

По его словам, уголовное дело против него — политические преследование и месть.

Также Порошенко сообщил, что если он будет в стране, то придет на следующий допрос (ближайший 31 января). А он может не прийти, поскольку упомянул, что собирается 27 января на Парламентскую ассамблею НАТО.

Я скасував міжнародний візит до Давосу, де у мене були заплановані міжнародні зустрічі, щоб прийти сьогодні до ДБР.Мені обіцяли 20 січня, що допитають по усіх справах. Сьогодні ж більше години велася дискусія, бо мене відмовлялися допитувати. Бо їм потрібне шоу. Це шоу пишуть відомі сценаристи «Сватів» чи «95 кварталу». Наголошую, цього ми їм зробити не дамо. Провадження, які відкриті Державним бюро розслідувань, зокрема, за Мінські угоди, прохід українських кораблів через Керченську протоку чи націоналізацію ПриватБанку — це політичні переслідування, інспіровані представниками п’ятої колони. А основним замовником цих «шоу-вистав» є Російська Федерація. Звичайно, коли у тебе є проблеми внутрішньої і зовнішньої політики, робиться спроба переключити увагу на шоу. Ми це зробити не дамо. Ми будемо захищати Україну, будемо захищати курс в ЄС і НАТО, нашу мову, віру, армію. Нам не однаково, що буде з Україною.І питання «какая разница» — точно не про нас.

Опубліковано Петром Порошенком Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Подписывайся на экстренную и самую важную информацию на нашем канале в Viber или Telegram

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях