За інформацією: Суспільне Полтава.
У Полтаві завершують реорганізацію центральної районної лікарні. Приміщення закладу передали у державну власність, більше 250 працівників звільнили, а майже півтори сотні працевлаштували.
Про це Суспільному розповів голова комісії з реорганізації районної лікарні Юрій Кратенко.
Центральна райлікарня Полтави. Суспільне Полтава
Райлікарню реорганізували через розпорядження Кабміну. Приміщення закладу передали із комунальної у державну власність, а саму установу приєднали до 4-ї міської. Сюди працевлаштували 40 людей медзакладу, розповів голова комісії з реорганізації Юрій Кратенко.
Колектив районної лікарні. Суспільне Полтава
"Юридично реорганізація на етапі завершення, 262 працівники звільнено, працевлаштовані близько 40 працівників, у інші лікувально-профілактичні заклади, за інформацією департаменту, близько 90. Майно індивідуально визначене передане правонаступнику, тобто, нам. Нерухомість і інше майно передано іншому правонаступнику, у державну власність", — прокоментував Юрій Кратенко.
Полтавську центральну районну лікарню приєднали до 4-ї міської. Суспільне Полтава
Зі слів Юрія Кратенка, персоналу райлікарні пропонували вакансії у 4-й лікарні та інших медзакладах міста.
"Ми пропонували виключно ті посади, які були у нас вакантні на той момент. Наприклад, не можемо ми запропонувати посаду лікаря санітарці, коли вона не має відповідної спеціалізації або освіти. Лікарям пропонували лікарські вакантні посади, медсестрам – медсестринські і так далі. У нас було 46 посад запропонованих, дехто відмовився, дехто один день попрацював і звільнився, не сподобалося", — повідомив Юрій Кратенко.
Голова комісії з реорганізації райлікарні Юрій Кратенко. Суспільне Полтава
"Небагато (перейшло – ред.) – хірург, операційна медсестра, постова медсестра перейшла з хірургії, я там на хірургії працювала, то знаю дівчат, з гінекології, бачила, дівчина перейшла. Спілкуємося, всі порозходилися хто куди, з моїх колег ліфтерів була тільки одна жінка і та на пенсії. То вона ж напевно нікуди не пішла", — розповіла молодша медсестра терапевтичного відділення Наталія Батюк.
Молодша медсестра терапевтичного відділення 4-ї лікарні Наталія Батюк. Суспільне Полтава
"Я думаю, що я тут уже більш-менш адаптувався, створені тут адекватні умови праці, велика кількість лабораторно-інструментальних методів обстеження, завдяки яким можна обстежити людину і швидко встановити діагноз. Звісно, сумую, бо там уже познайомився з людьми, але тут нові люди, теж познайомилися", — повідомив невропатолог 4-ї лікарні Олег Гладкий.
Невропатолог Олег Гладкий. Суспільне Полтава
"Там пропрацювала 2, 5 роки, тут працюю два місяці, від початку відкриття анестезіологічної служби. Запропонували одразу, як тільки відкрилося відділення, я погодилася. Звикаємо, прийняли нас досить нормально, добре", — сказала медсестра анестезіологічної служби 4-ї лікарні Інна Жук.
Медсестра анестезіологічної служби 4-ї лікарні Інна Жук. Суспільне Полтава
Як раніше повідомляла заступниця директора міського департаменту охорони здоров’я Лариса Ухналь, населення, яке раніше обслуговувала райлікарня може звертатися у будь-які інші медзаклади міста.