21.02. 2021 — третя дзеркальна дата місяця. Що потрібно і чого не варто робити в цей день, щоб вам посміхнулася удача

Наступив 2021 рік багатий на «дзеркальні» дати, які, як правило, обіцяють нам сприятливі зміни в житті. У лютому це вже третя дата, яку можна читати як справа наліво, так і навпаки. Головне знати, як цим скористатися.

Минулий рік приніс нам чимало неприємностей, і змін на краще все чекають з нетерпінням. 21.02.2021 вважається енергетично сильним днем і дійсно може допомогти змінити долю. Не потрібно чекати, в дзеркальні дати рекомендується бути активними і рішуче діяти. Але що саме робити, щоб спіймати удачу?

Що радять нумерологи

Дзеркальну дату 21.02. 2021 називають днем ​​чотирьох двійок. А двійка — це символ проникливості, партнерства і комунікації. Так що 21 лютого потрібно якомога більше спілкуватися. Ви зможете укласти вигідну угоду, домовитися про цікавий проект, завести нових друзів, закрутити роман. Чотири двійки, до речі, дуже цьому сприяють. Посварившись парам вони допомагають відновити мир, а тим, хто ще в пошуку, допоможуть знайти свою половинку. А ще дзеркальна дата — кращий момент, щоб спробувати розібратися в своєму житті, поглянути на себе з боку і вирішити, чи пора щось змінювати.

Що радять астрологи

21 лютого завершується вплив ретроградного Меркурія, який весь місяць вставляв нам палиці в колеса і гальмував подальший розвиток. Але тепер починається більш спокійний і сприятливий етап для будь-яких нових проектів.

Що радять шамани

21.02.2021 — не найбільш вдала дата, хоча і дзеркальна. Особливо обережними варто бути чоловікам до 45 років, а от дітям і літнім турбуватися нема про що. Заплановані справи будуть виконуватися лише наполовину, багато піде не за планом. Будьте обережні, вибираючи вирази — вас в цей день можуть неправильно зрозуміти і образитися. Ні в якому разі не можна сваритися, конфлікт може перерости в розрив відносин.

Що потрібно робити в дзеркальну дату 21.02.2021?

Дзеркальні дати — час дій. Тому будьте якомога більш активні. Причому перший тиждень після 21 лютого також буде просякнута позитивною енергетикою і в цей час потрібно встигнути зробити якомога більше важливих справ.

21 лютого — вихідний, тому грандіозні ділові плани здійснити в цей день вийде не у всіх. Але цілком можна зустрітися з людьми, з якими ви давно хотіли обговорити важливий проект або хоча б викликати їх. Плідною в цей день буде навчання, будь-які знання, набуті 21 лютого, дуже знадобляться вам найближчим часом.

Дуже добре в цей день зробити прибирання в будинку, навести порядок і викинути обридлий мотлох.

Прекрасний день для спілкування з друзями, цілком можливо, що це може стати не тільки приємним проведенням часу, але і виллється в якесь спільне вигідна справа.

Не забувайте і про себе. Сходіть в театр або музей, зробите міні-подорож в сусіднє місто або просто погуляйте в парку. А якщо немає бажання виходити з дому, посидьте на дивані з улюбленою книгою, яку ви вже давно не брали в руки, або подивіться фільм, що піднімає настрій.

Що не можна робити в дзеркальну дату 21.02.2021?

Головне застереження — не вступати в конфлікти і не псувати відносини з людьми — колегами, родичами, друзями, сусідами. Та й зі сторонніми людьми намагайтеся бути ввічливими, сваритися з незнайомцями 21 лютого небезпечно.

Чи не засуджуйте інших, особливо зопалу і ні в якому разі не бажайте нікому поганого — в дзеркальні дати будь-яка дія або думка можуть повернутися до вас, як бумеранг.

Чи не починайте ризикованих заходів і не вступайте в стосунки з незнайомцями — великий ризик нарватися на шарлатана або провокатора.

У дзеркальних дат підвищений енергетичний фон, тому в такі дні часто трапляються напади масової паніки або психозу. Не піддавайтеся думку натовпу, намагайтеся зберігати тверезий розум і мислите самостійно. Пам’ятайте, що будь-яке рішення, яке ви приймаєте в дзеркальну дату, може серйозно відіб’ється на вашій долі.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях