Домой Шоу-Бизнес Скандал на «Євробаченні»: відомий борець за українську мову «наїхала» на Руслану

Скандал на «Євробаченні»: відомий борець за українську мову «наїхала» на Руслану

3377
English EN Russian RU Ukrainian UK
ПОДЕЛИТЬСЯ

Скандально відома українська письменниця Лариса Ніцой розкритикувала співачку Руслану за її пропозицію вирішити проблему з російськомовними квитками на фінал конкурсу «Євробачення-2017» за допомогою акції «купуй квитки українською мовою».

На своїй сторінці в Facebook вона закликала звертатися до розповсюджувачів квитків, а не до покупців.

«Руслано, та не нас, українців, треба закликати, а сказати руськомірському сайту concert.ua : «Вимкніть, сволоти, російську і поставте за замовчуванням українську.» Це робиться за 30 секунд. Ну гаразд, за 3 хвилини. Натомість вона закликає нас вибрати мову. Чи подуріли всі. Що відбувається?» – написала Ніцой.

Вона також вказала на те, що в західних країнах сайт, на якому можна придбати квитки, також першочергово відкривається російською мовою.

«Гаразд, пояснюю ще раз, коли ж вам уже розвидниться. Уявіть, що ви німець і Євробачення відбувається в Німеччині. У Німеччині живе 3 млн. турків. Ви заходите на німецький сайт, щоб купити квитки, і вам відкривається німецький сайт на німецьке Євробачення турецькою мовою, а німецьку ви повинні вибрати… Це абсурд! Руслано, я просто в шоці», – додала письменниця.

Загрузка...

Присоединяйтесь к группам "ProUA.com.ua"  на Facebook, Twitter, Google+, следите за обновлениями! Мы публикуем только самое интересное!

Загрузка...

ПОДЕЛИТЬСЯ